portfolio image

گروه پاتوبیولوژی رهسا

ما بر آنیم که با استفاده از تجارب گرانبهای بزرگان و رهروان این رشته با نگاهی بدیع و با بهره گیری از کارشناسان متخصص و کارآمد، همزمان با استفاده از مدرن ترین تجهیزات آزمایشگاهی، پنجره ای نوین در زمینه ارائه خدمات تشخیصی کلینیکال و آناتومیکال گشوده و با همراهی و راهنمایی اساتید گرانقدر پزشکی به افقی نو در این رشته دست یابیم. گروه پاتوبیولوژی رهسا با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و نرم افزارهای روز دنیا و با کنترل کیفی مستمر توسط مراکز بین المللی آزمایشگاهی، آماده ارائه خدمات به همکاران و اساتید محترم پزشکی و هم چنین بیماران عزیز می باشد.

با اعتقاد به اينكه اخلاق حرفه اي و متعهدانه در آزمايشگاه نظير تخصص تاثير گذار است همواره مي كوشيم تا با دميدن روح تعهد در تمامي مديران و كاركنان آزمايشگاه نسبت به شهر و مردماني كه در آن زندگي مي كنيم وفاداري و تعهد خود را به اثبات برسانيم . ما اعتقاد داريم كه بدون شك ارتقاء دانش و آگاهي كاركنان ما موجبات رشد و تعالي روند درمان و پيشگيري از بيماري مراجعين را حاصل نموده و باعث سلامتي خانواده ها و در پي آن جامعه مي گردد.

 

با ما در مسیر سلامتی گام بردارید

© 2017 تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به آزمایشگاه گروه رهسا می باشد. | طراحی و اجرا توسط شرکت پیوند طب و نرم افزار