درخواست پذیرش می تواند به صورت های زیر صورت گیرد:

الف) پذیرش اینترنتی

شما می‌توانید بدون مراجعه حضوری به آزمایشگاه، پذیرش و درخواست نمونه‌گیری در محل مورد نظر خود را از طریق فرم ذیل ارسال نمائید، تا همکاران ما در آزمایشگاه در سریعترین زمان ممکن پس از هماهنگی با شما برای گرفتن نمونه مراجعه نمایند.

نکته :

درخواست را 24 ساعت قبل از زمان مورد نظر ارسال نمایید

نمونه‌ برداری در منزل برای افراد بالای 10 سال قابل ارایه است

پذیرش غیرحضوری جهت نمونه‌گیری در منزل مطابق با آخرین تعرفه خدمات آزمایشگاهی مصوب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می‌باشد

نحوه پرداخت هزینه نمونه‌گیری در منزل و آزمایش‌های درخواستی، پس از انجام پذیرش از سوی کارشناسان آزمایشگاه صورت می‌گیرد

توجه فرمایید، درهیچ یک از مراحل ارسال درخواست نمونه‌گیری در منزل مشخصات بانکی شما درخواست نمی‌گردد.

ب) پذیرش تلفنی

شما می‌توانید از طریق تماس تلفنی با شماره تلفن 79227 داخلی 110 درخواست نمونه‌گیری در منزل را به همکاران ما در آزمایشگاه اعلام نمایید. دراین خصوص لازم است تصویر درخواست پزشک از طریق فرم ذیل به آزمایشگاه ارسال شود تا برای هر نوع تست درخواستی پذیرش صورت گیرد و توضیحات لازم در ارتباط با شرایط آزمایش از سوی آزمایشگاه به بیمار داده شود.

به دنبال تماس تلفنی با فرد درخواست کننده، آدرس بیمار ثبت می‌گردد و بلافاصله به منظور تائید با شماره اعلام شده تماس گرفته می‌شود و شرایط انجام آزمایش توضیح داده شده، نام و ساعت حضور فرد نمونه بردار در منزل هماهنگ می‌شود. همچنین نسخه پزشک هنگام نمونه ‌برداری در منزل توسط فرد نمونه بردار اخذ می‌گردد. 

ج) مراجعه حضوری همراه بیمار

همراه بیمار با در دست داشتن نسخه پزشک به آزمایشگاه مراجعه کرده و پرسنل پذیرش مطابق درخواست پزشک، پذیرش را انجام داده و توضیحات لازم در ارتباط با شرایط آزمایش به همراه بیمار منتقل می‌گردد. سپس تلفن ثابت و آدرس بیمار ثبت شده، هزینه آزمایش دریافت گردیده و در نهایت نام و ساعت حضور فرد نمونه بردار مشخص می گردد.

توجه داشته باشید هنگام انتخاب آزمایشات مد نظر خود نوع آزمایش و آزمایشگاه را انتخاب نمایید. آزمایش ژنتیک فقط در آزمایشگاه ژنتیک غدیرخم و آزمایشات بالینی در تمامی مراکز گروه رهسا قابل انجام می باشد.

 لطفا در هنگام مراجعه کارشناس نمونه گیر به منزل کارت پرسنلی و معرفی نامه فرد را بررسی بفرمایید. 

فرم نمونه گیری در منزل

 

تلفن همراه :

 

نام و نام خانوادگی :

 

آدرس :

 

آزمایشگاه مورد انتخاب :

 

تاریخ ثبت :

 

ساعت ثبت :


تصویر نسخه :

© 2017 تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به آزمایشگاه گروه رهسا می باشد. | طراحی و اجرا توسط شرکت پیوند طب و نرم افزار