تصویری کامپیوتری از یک آمبولانس و یک دکتر که کیف کمک های اوله در دست دارد و در کنار آن درباره انجام خدمات و آزمایش در منزل ، محل کار شما نوشته شده

خدمات آزمایش در منزل

استفاده از خدمات آزمایش در منزل، به‌خصوص در شرایط کنونی جامعه که ویروس کرونا سلامتی انسان‌ها را تهدید می‌کند، بهترین گزینه‌ای است که برای حفظ سلامتی خود و خانواده‌تان می‌توانید انجام دهید. کاملا طبیعی است که برای برخورداری از این خدمات، به دنبال مرکزی مطمئن باشید که ضمن داشتن تجربه و تعهد لازم در این زمینه، خدمات مورد نیاز شما را نیز در سریع‌ترین زمان ممکن و با هزینه‌ای مناسب، در اختیارتان قرار دهد.

گروه پاتوبیولوژی رهسا، با داشتن کادری مجرب و متعهد، خدمات مورد نیاز را در اختیار شما قرار داده و سلامتی را برایتان به ارمغان خواهد آورد. این مرکز با مجهز بودن به پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا و سیستم پاسخگویی اینترنتی، هر آنچه را که از یک مرکز آزمایشگاهی حرفه‌ای انتظار دارید، به شما عرضه می‌کند.

همچنین جهت حفظ ایمنی و سلامت شما عزیزان، سلامت تمامی پرسنل آزماشگاه به طور روزانه چک می‌گردد و همکاران ما طی خدمت‌رسانی به شما از لباس مخصوص، ماسک و دستکش یکبار مصرف استفاده خواهند نمود.

 

برای ثبت درخواست خود این فرم را پر نمایید.    درخواست نمونه گیری در منزل

 

با ما در مسیر سلامتی گام بردارید

© 2017 تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به آزمایشگاه گروه رهسا می باشد. | طراحی و اجرا توسط شرکت پیوند طب و نرم افزار