تصویری از آیکون های شبکه های اجتماعی مختلف

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اشتراک گذاری: لگوی پیام رسان تلگرام لگوی پیام رسان واتساپ لگوی شبکه اجتماعی توئیتر لگوی شبکه اجتماعی فیسبوک لگوی شبکه اجتماعی pinterest لگوی شبکه اجتماعی لینکدین

منبع انتشار : دپارتمان علمی گروه پاتوبیولوژی رهسا

شما عزیزان می توانید با کلیک روی آیکون شبکه های اجتماعی وارد پیج های...

 

همان طور که می دانید علم و فناوری به سرعت در حال پیشرفت است. به طوری که بسیاری از کارهای روزمره انسان، از طریق کامپیوترها، موبایل و فضای مجازی انجام میگیرد. بنابراین سیل عظیمی از کاربران با نیازمندی های مختلف در فضای اینترنت وجود دارند .با توجه به بالا رفتن سطح آگاهی مردم نسبت به استفاده از فضای مجازی جهت بالا بردن سطح اطلاعات خود در حوزه های مختلف، نیاز به وجود پایگاه های اینترنتی معتبر در حوزه سلامت و بهداشت که مرجع پاسخگویی به نیاز مخاطبان باشد ضروری به نظر می رسد. تعداد بی شمار سایت های فعال در حوزه بهداشت و سلامت و انبوه مطالبی که اغلب از پشتوانه مورد تایید علمی برخوردار نیستند، به واقع مخاطبان را با سردرگمی و تردید مواجه کرده و تجربه اطلاعات نادرست و اشتباه، برخی افراد را به کلی از فضای مجازی دلسرد کرده است. این در حالی است که در کشورهای توسعه یافته در بخش پزشکی و سلامت نگاه ویژه ای به ارتباط دوسویه مجازی بین مخاطبان و مرجع خبر وجود دارد و افراد جامعه بیشترین نیاز اطلاعاتی خود را با مراجعه به سایت های معتبر پزشکی و سلامت برطرف می کنند.

 

رهسا و شبکه های اجتماعی

گروه پاتوبیولوژی رهسا نیز با این هدف و پس از تحقیق و فعالیت مستمر و با تمرکز بیشتر بر حوزه تست های آزمایشگاهی و بیماری ها توانسته است حجم وسیعی از این خلا موجود را پر کرده و به نیاز مخاطبان پاسخ شایسته ای دهد. آمار بازدید مخاطبان از مقالات منتشر شده و ابراز رضایت و خرسندی آنها نسبت به مفید و کاربردی بودن مقالات و رساندن آنها به پاسخ مطلوب، تاییدی بر این ادعا می باشد. امروزه رویکرد استفاده از شبکه های اجتماعی برای اهداف خاص گسترش زیادی پیدا کرده است. از این منظر نهادهای مرتبط با سلامت و بیمارستان و مراکز درمانی می توانند با راه اندازی صفحه های رسمی خود در این شبکه ها، با مردم ارتباط مستقیم داشته باشند و مقالات صحیح علمی و پزشکی را در دسترس مخاطبان خود قرار دهند و کاربران بدون کمترین هزینه ای به بهترین اطلاعات دست یابند. به این ترتیب به جای شایعات و باورهای نادرستی که در سایت ها و صفحات نامعتبر پخش می شود، مطالب معتبر و مستند و مورد تایید پزشکان انتشار خواهد یافت.

 

در همین راستا، و با توجه به رضایت روزافزون بازدیدکنندگان از سایت گروه پاتوبیولوژی رهسا بر آن شدیم تا در شبکه های اجتماعی نیز حضوری فعال داشته باشیم و از پتانسیل این شبکه ها که مردم را در تمام نقاط جهان به هم مرتبط می کند استفاده کرده و اطلاعات صحیح پزشکی و آزمایشگاهی را در اختیار مخاطبان قرار دهیم. حجم بالای بازدیدها از شبکه های اجتماعی گروه رهسا، حاصل اعتماد و رضایت شما دوستان همیشگی از ماست. 

شما می توانید ما را شما میتوانید در اینستاگرام، تلگرام، پینترست، لینکدین، فیسبوک، توئیتر، یوتیوب و آپارات همراهی کرده و به صورت آنلاین اطلاعات تست های آزمایشگاهی، اخبار پزشکی و مقالات ما را دریافت کنید. به طور قطع و یقین، آنچه که ما را به ادامه فعالیت مشتاق می کند همراهی همیشگی شما، پیام های رضایت مندی و محبوب کردن مطالب ما در شبکه های اجتماعی است.

 

 آدرس ما در شبکه های اجتماعی

امید است که با همراهی شما عزیزان توانسته باشیم قدمی کوچک و موثر در پیشبرد اهداف نظام سلامت کشور برداشته باشیم.برای دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی و پیام رسان های مختلف از لینک های زیر استفاده کنید.

 

کافیست روی آیکون مورد نظر کلیک نمایید:

 

آیکون-فیسبوک-گروه-پاتوبیولوژی-رهساآیکون-توییتر-گروه-پاتوبیولوژی-رهساآیکون-لینکدین-گروه-پاتوبیولوژی-رهساآیکون-تلگرام-گروه-پاتوبیولوژی-رهساآیکون-اینستاگرام-گروه-پاتوبیولوژی-رهساآیکون-یوتیوب-گروه-پاتوبیولوژی-رهساآیکون-پینترس-گروه-پاتوبیولوژی-رهساآیکون-آپارات-گروه-پاتوبیولوژی-رهسا

 

مطالب بخش مقاله و انتشارات سایت گروه پاتوبیولوژی رهسا تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد

 

 

✅ با ما در مسیر سلامتی گام بردارید