تصویری از لوگو و نمادهای شبکه های اجتمایی در کنار هم

شبکه های اجتماعی

اشتراک گذاری: لگوی پیام رسان تلگرام لگوی پیام رسان واتساپ لگوی شبکه اجتماعی توئیتر لگوی شبکه اجتماعی فیسبوک لگوی شبکه اجتماعی pinterest لگوی شبکه اجتماعی لینکدین

منبع انتشار :

 

 

با توجه به گسترش و سهولت دسترسی به اینترنت در سال های گذشته در ایران و بالا رفتن سطح آگاهی مردم نسبت به استفاده از فضای مجازی جهت بالا بردن سطح اطلاعات خود در حوزه های مختلف، نیاز به وجود پایگاه های اینترنتی معتبر در حوزه سلامت و بهداشت که مرجع پاسخگویی به نیاز مخاطبان باشد ضروری به نظر می رسد. تعداد بی شمار سایت های فعال در حوزه بهداشت و سلامت و انبوه مطالبی که اغلب از پشتوانه مورد تاییدی برخوردار نیستند، به واقع مخاطبان را با سردرگمی و تردید مواجه کرده و تجربه اطلاعات نادرست، برخی افراد را به کلی از فضای مجازی دلسرد کرده است. این در حالی است که در کشورهای توسعه یافته در بخش پزشکی و سلامت نگاه ویژه ای به ارتباط دوسویه مجازی بین مخاطبان و مرجع خبر وجود دارد و افراد جامعه بیشترین نیاز اطلاعاتی خود را با مراجعه به سایت های معتبر پزشکی و سلامت برطرف می کنند.

 

گروه پاتوبیولوژی رهسا نیز با این هدف و پس از تحقیق و فعالیت مستمر و با تمرکز بیشتر بر حوزه تست های آزمایشگاهی و بیماری ها توانسته است حجم وسیعی از این خلا موجود را پر کرده و به نیاز مخاطبان پاسخ شایسته ای دهد. آمار بازدید مخاطبان از مقالات منتشر شده و ابراز رضایت و خرسندی آنها نسبت به مفید و کاربردی بودن مقالات و رساندن آنها به پاسخ مطلوب، تاییدی بر این ادعا می باشد. امروزه رویکرد استفاده از شبکه های اجتماعی برای اهداف خاص گسترش زیادی پیدا کرده است. از این منظر نهادهای مرتبط با سلامت و بیمارستان و مراکز درمانی می توانند با راه اندازی صفحه های رسمی خود در این شبکه ها، با مردم ارتباط مستقیم داشته باشند و مقالات صحیح علمی و پزشکی را در دسترس مخاطبان خود قرار دهند و کاربران بدون کمترین هزینه ای به بهترین اطلاعات دست یابند. به این ترتیب به جای شایعات و باورهای نادرستی که در سایت ها و صفحات نامعتبر پخش می شود، مطالب معتبر و مستند و مورد تایید پزشکان انتشار خواهد یافت.

 

در همین راستا، و با توجه به رضایت روزافزون بازدیدکنندگان از سایت گروه پاتوبیولوژی رهسا بر آن شدیم تا در شبکه های اجتماعی نیز حضوری فعال داشته باشیم و از پتانسیل این شبکه ها که مردم را در تمام نقاط جهان به هم مرتبط می کند استفاده کرده و گروه پاتوبیولوژی رهسا را گسترش بیشتری دهیم. حجم بالای بازدیدها از شبکه های اجتماعی گروه رهسا ، حاصل اعتماد و رضایت شما دوستان همیشگی از ماست. شما می توانید ما را در اینستاگرام ، تلگرام ، پینترست ، لینکدین ، فیسبوک ، توئیتر، گوگل پلاس ، یوتیوب و آپارات همراهی کرده و بصورت آنلاین اطلاعات تست های آزمایشگاهی ، اخبار پزشکی و مقالات ما را دریافت کنید. به طور قطع و یقین، آنچه که ما را به ادامه فعالیت مشتاق می کند همراهی همیشگی شما، پیام های رضایت مندی و محبوب کردن مطالب ما در شبکه های اجتماعی است.

 

امید است که با همراهی شما عزیزان توانسته باشیم قدمی کوچک و موثر در پیشبرد اهداف نظام سلامت کشور برداشته باشیم.